Videoven

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, markanız için özelleştirilmiş ve müşterileriniz için kişiselleştirilmiş videolar yaratmanıza ve kişi listenize göndermeye olanak tanıyan bir araç!

Proje Hakkında

Önceden içerik kraldı, artık video içerik kral! Markaların müşterileri için kişiselleştirilmiş videolar üreterek kurumsal imajlarını görünür kılmalarına yardımcı olan ve pratik arayüzüyle her kullanıcıya hitap eden bir ürün olan Videoven, tasarım, yazılım ve ürün geliştirme süreçlerini yürüttüğümüz; muadillerine oranla daha kullanıcı dostu bir arayüzle sunduğumuz, kullanıcı davranış ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz bir çevrimiçi video düzenleme ve mailing aracı olarak tanımlanabilir.

Projenin Öyküsü

Kendi teknolojisini kendisi üretebilen dijital ajansların varlıklarını kalıcı hâle getirebileceklerinin ve daha büyük değerler üretebileceklerinin farkındayız. Videoven, bu farkındalığın bir sonucu olarak doğdu.

  • Ürün Geliştirme
  • İş Modeli Geliştirme
  • Görsel ve İşitsel Konsept Tasarımı
  • Yazılım
  • Pazarlama
  • Satış

İlk aşamada, B2B bir tasarı olarak ortaya çıkan Videoven’ı; dijital dünyanın bireyleri de markalaştırdığı vizyonuyla B2C bir formata da dönüştürdük. Ürünün ve uygulayacağımız iş modelinin ayrıntıları belli olduktan sonra, görsel ve işitsel konsept tasarımı ile yazılım aşamasına geçildi. Tasarım ve yazılım departmanlarımızın özverili koordine çalışmasının ardından ortaya çıkan MVP üzerinden geliştirme faaliyetlerini sürdürüyor; bir yandan da go-to-market stratejileri geliştiriyoruz.

Projenin Çıktıları

Videoven ile ajans olarak yapabileceklerimizin sınırlarını zorlayabildiğimizin; iyi bir fikir, ortak çalışma ve etkin uygulamayla, ürünler çıkararak teknoloji üreten bir ajans olabileceğimizin bilincini bir kez daha kazandık. Daima dönüşen dijital sektörde, farklı disiplinlerin ve bu disiplinlerde çalışan uzmanların güçlerini birleştirmesi gerekliliğinin ayrımına bir kez daha vardık.

Projede Görev Alan Departmanlar

Ürün geliştirmenin nasıl bir şey olduğunu keşfettiğimiz ve yepyeni terminoloji ve metodolojilerle tanıştığımız bu serüvende, Siu Digital’ın tüm departmanları aktif rol aldı.

Animasyon

Sosyal Medya

Video Prodüksiyon

Grafik Tasarım

Yazılım

Şimdi?

Türkiye’nin önemli kurumsal firmalarına sunumları süren uygulamanın, geliştirme ve iyileştirme çalışmaları da devam ediyor.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart