Video, Animasyon Film ve Mobil Uygulama Üretebilen
Ankara’nın Tek Dijital Ajansı

Markalar için Sosyal Medya Yönetimi, marka kimliğine uygun içerikler hazırlamak ve paylaşım yapmak olarak algılanır. Halbuki, hazırlanmış içerikleri artık platformlar kendileri de istediğiniz saatte paylaşabiliyor.

Sosyal Medya Ajansı ne iş yapar ?

Markalar için verilen sosyal medya danışmanlığı, içerik paylaşımı yapmak olarak başlamış olsa da günümüzde durum çok farklı. Artık sosyal medya ajansları, Dijital Ajans diye anılıyor. Neden mi? Çünkü dijital ajanslar, sosyal medya yönetimi hizmeti yanında, Facebook, Instagram, YouTube reklamları ve Google AdWords yönetimi hizmeti ile detaylı dijital raporlama sunuyorlar.

Siu size nasıl yardım edebilir ?

Siu, Ankara'nın kamu ve özel sektördeki büyük markalarına uzun yıllardır video ve animasyon filmler üreten bir firmadır. Sosyal Medya Departmanı ile markanıza tasarımlar yapar, paylaşımları yönetir, sayfanıza gelen yorum ve mesajlara cevap verir, küfürleri ve istenmeyen içerikleri engeller. Zengin içerikler oluşturmak için tüm ekibiyle video, animasyon, mobil uygulama, dijital oyun üretir, dijital reklamlarınızı yönetir ve sonuçta, harcadığınız paranın size nasıl geri döndüğünü ölçerek raporlar.

Formu doldurun, firmanıza özel hazırlanmış

Sosyal Medya Analizi raporunuzu ÜCRETSİZ sunalım.