Video, Animasyon Film ve Mobil Uygulama Üretebilen
Ankara’nın Tek Dijital Ajansı

Dış ses üzerine sıralanmış görüntülerle tanıtım filmi hazırlamak, tarih oldu. Marka tanıtım videosu hazırlayan film prodüksiyon firmaları artık yaratıcı fikirler ve film ekipmanları ile tanıtım filmini zenginleştiriyor.

Tanıtım Filmi Çekimi nasıl yapılır ?

Öncelikle tanıtım filmi tarzına karar vermek, video çekim alanlarını ve animasyon ihtiyacını planlamak, iyi bir seslendirme sanatçısı seçmek, kaliteli kamera ve ekipman kullanmak önemlidir. Ancak esas önemli olan, tecrübeli yapım ekibi, senarist ve yönetmenle çalışabilmektir. Bu sebepten, prodüksiyon şirketleri arasında karar vermeden, mutlaka referanslarını inceleyin.

Siu size nasıl yardım edebilir ?

Siu, Ankara'nın kamu ve özel sektördeki büyük markalarına uzun yıllardır video ve animasyon filmler üreten bir firmadır. Tamamı bünyesinde bulunan kameramanlar, yönetmenler, animasyon sanatçıları, kurgu uzmanları ve profesyonel set ekibiyle, havadan çekim, 4K video çekim, 3D animasyon, kurgu ve seslendirme gibi tüm tanıtım filmi çekimi ve video çekim ihtiyaçlarınızı tek elden karşılar, amatörlere ve aracılara para ödemenizi engeller.

Formu doldurun, firmanıza özel hazırlanmış

Tanıtım Filmi Konsept Çalışması raporunuzuÜCRETSİZ sunalım.