Digiso

Fiziksel ve dijital deneyim uzaylarıyla, hedef kitleyi doğrudan yakalayabilen bir markalı içerik konsepti…

Proje Hakkında

Digiso, temelde markaya özel internet dizileri ürettiğimiz, dört bileşenli bir projedir. Digiso ile, video içeriğin öneminin günden güne arttığı, konvansiyonel reklam dilinin adım adım geride kaldığı, fiziksel tüketicinin dijital dünyada içerik tüketicisine dönüştüğü bir çağda, dijital pazarlama stratejisini etkili dönüşlere çevirmek isteyen markalara hitap ederiz. Markanın hedef kitlesi ile duygusal bağ kuracak internet dizileri oluşturur ve deneyim uzayları ile de marka iletişimini, kalıcı hâle getirmeye çalışırız. Tüketiciyi izleyici konumuna mahkûm etmez; hikâyenin kahramanı hâline getiririz.

Projenin Öyküsü

Her markanın anlatacak şeyleri vardır. Digiso, sektör ve kitle ayırmaz. Her amaç için doğru bir hikâye, anlatım dili ve konsepti olduğuna inanır.

  • Kitle Analizi
  • Hikâye ve Karakter Yaratımı
  • Görsel ve İşitsel Konsept Tasarımı
  • Prodüksiyon
  • Post-prodüksiyon
  • Mikro Site
  • Topluluk yönetimi
  • Etkin sosyal medya kullanımı

Markanın talepleri ve tutarlı içgörüler doğrultusunda çalışan yaratıcı ekibimiz, Digiso’nun hazırlık sürecinde markanın bağ kurmak istediği hedef kitleyi öğrenir; marka değerlerine uygun bir hikâye oluşturur; görsel ve işitsel konseptini tasarlar ve hikâyeyi, tüketiciyi yakalayabilen bir biçimde anlatır. Bu yolculukta, üstteki adımları kullanır.

Projenin Çıktıları

Digiso, tasarımı gereği, bugünün marka iletişiminde olmazsa olmaz bir noktada yer alan omnichannel stratejiyi ilke edinir. Bu, fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlayan, deneyimi sürekli ve kalıcı kılan bir iletişim yöntemidir. Bu kapsamda dijital dünyada yaratılan enerji, fiziksel etkinliklerle gündelik yaşantıya taşınır ve izleyici, marka hikâyesinin kahramanı hâline gelir. Peki bu ne sağlar? Lovemark olma yolunda ilerleyen, güçlü bir marka duruşu.

Projede Görev Alan Departmanlar

Elbette, omnichannel bir projenin disiplinlerarası bir yaratıcı kadroya ihtiyacı olur. Bu gereksinimden yola çıkan Siu Digital, farklı uzmanlıklarını odakladığı projede, kaçınılmaz başarıyı hedefler.

Animasyon

Sosyal Medya

Video Prodüksiyon

Grafik Tasarım

Yazılım

Markanızın anlatmak istediği bir hikâye mi var?

Tereddütleriniz varsa, uygulanmış bir örneğini görmeniz için sizi AVM Sakini sayfamıza yönlendirelim. Pazarlama iletişimine yeni bir boyut getiren ürünümüz, sizin aradığınız şeyle benzeşiyor mu? Öyleyse bize ulaşın; sizin için neler yapabileceğimizi birlikte değerlendirelim.

Prodüksiyon...

Shopping Cart